CO A KDO je "U ŠPALKU"

náš příběh ve zkratce

už deset let děláme poctivé jídlo

Vítejte v restauraci U Špalku, kde tradice a poctivá kuchyně jdou ruku v ruce. Jako rodinná restaurace s dlouholetou historií se pyšníme tím, že jsme již více než 10 let pevnou součástí gastroscény v Ostravě – Hrabůvce. Naše cesta začala s jednoduchým snem: nabídnout autentické a kvalitní pokrmy, které odrážejí bohatství a rozmanitost místní kuchyně.

Od svého založení se naše restaurace stala místem setkávání, kde rodiny, přátelé a kolegové sdílejí nejen jídlo, ale i radost. Naší prioritou je, aby se každý host cítil mezi přáteli, s pohodlím a pohostinností, které jsou pro nás samozřejmostí.

New York Times

Best Steak House Wine Lists
New York, NY

Business Insider

Best Steakhouses in America
Year 2021

Open Table

100 Best Steakhouses in America,
Las Vegas, NV

Trip Advisor

2020 Travelers' Choice
Best of the Best

naše filozofie

V Restauraci U Špalku věříme, že klíčem k nezapomenutelnému gastronomickému zážitku je jednoduchost spojená s kvalitou. Naše menu je pečlivě sestaveno z čerstvých, lokálních surovin, které podtrhují sezónnost a rozmanitost naší nabídky. Od klasických receptur po moderní kuchyni, naším cílem je oslovit každého hosta.

Podnik od začátku koncipujeme jako rodinný, protože právě rodinná atmosféra je to, co nás odlišuje od jiných podniků v okolí. Věříme, že gastronomii musíte dělat rádi – jen tak se naše nadšení promítne do zážitku našich hostů.

U Špalku nejde jen o jídlo – jde o tradici, rodinu a společně strávené chvíle. Přijďte a staňte se součástí našeho příběhu.

 

The Classic Flavour

Discover Our Cuisine

Experience fine wines, the freshest seafood, the finest steaks and genuine service. Our menu includes aged USDA Prime steak, a range of the freshest seafood options, bespoke cocotails, premium beers, and an extensive selection of world-class wines.
Award-winning Wines

Premium wines of impeccable quality

All of our prime steaks and chops are dry-aged on-site and served by dedicated and knowledgeable staff with years of steakhouse experience. The setting is primed to impress: whether for a romantic dinner, a power lunch, a client dinner or a family celebration.

Close
Close